Для того, щоб менеджер-консультант зміг вам підібрати правильний розмір вхідних дверей, необхідно заміряти кілька параметрів вашого вхідного отвору.
 
 
proem67
 
 
     Основні параметри виміру отвору:                                               
- Висота отвору (В) - вимірюється відстань від підлоги до зовнішнього верхнього краю отвору (від підлоги до стелі). Отвір може бути не рівним і мати різну висоту з двох сторін. Тому робимо два виміру з кожного боку.
Зазвичай цей параметр становить 2000-2100 мм.
- Ширина отвору (Ш) - вимірюється відстань від зовнішнього правого до лівого краю дверного отвору стіни (від стіни до стіни). Якщо навіть в отворі є обробка (панелі, штукатурка, вапно і т.д), потрібно постаратися визначити де починається безпосередньо стіна. Бажано зробити три виміри зверху знизу і посередині прорізу. Робимо три виміри: зверху, знизу, посередині.
 
- Товщина стіни отвору (Т). Робимо два виміру.
- Матеріал стіни (бетон, цегла і т.д.)
- Сторона відкривання -  мешканці не мають право змінювати напрямок відкриття дверей, так як це може блокувати двері сусідів , проходи в під'їзді, тим самим перешкоджати евакуації людей. Якщо до цього двері відкривалися всередину, то потрібно встановлювати двері такого відкривання, що б не виникало вище перерахованих ситуацій.
Щоб визначити відкривання, потрібно стати обличчям до зовнішній стороні дверей ( "вуличної"), з якого боку (лівої чи правої) петлі, таке і відкривання дверей (L - ліве або R - праве).
За даними параметрами визначається розмір підходящої двері, спосіб установки, додаткові роботи, і в деяких випадках і взагалі можливість встановлення деяких моделей дверей. Розмір отвору повинен бути більше розміру короба двері на 2 сантиметри для регулювання і установки короба в прорізі за рівнем, а так само для того щоб монтажна піна могла прийняти свої теплоізоляційні властивості. Допускається різниця між розмірами короба і отвору не більше 70 мм. по ширині і не більше 35 мм по висоті (без послуг нарощування або розширення отвору).
 
Порада:
Найкраще довірити замір фахівцеві, так як можна не врахувати деяких особливостей і нюансів установки деяких моделей дверей.
Запишіть ці параметри (ширину, висоту і товщину прорізу, матеріал стіни, сторону відкривання) і повідомте їх менеджеру-консультанту нашого салону.